Návod - Hybaj voliť

Prečo FIAT 500?

Mafia, ktorá 12 rokov Slovensko ničila, má v rukách ľudom ukradnuté miliardy a väčšinu médií. Čestní ľudia sú v zjavnom oslabení. Ale aj Dávid bol voči Goliášovi, a napriek tomu vyhral. Ak sľúbená odmena 500 eur výrazne zvýši účasť, 500stovka môže mafiu vo voľbách poraziť ... a FIAT 500 je nášho boja za čestných ľudí symbolom.

Najprv si založ svoju armádu

To urobíš stlačením červeného tlačítka Hybaj ďalej a na úvodnej stránke. Ďalej si vyber buď Registrovať cez email alebo Registrovať cez SMS. Vyplň údaje a tým si si založil svoju armádu, ty si sa stal jej prvým bojovníkom a získal si jeden žreb v zlosovaní o FIAT 500.

Ako si zvýšiť šancu?

Ak si chceš zvýšiť šancu v zlosovaní, ZÍSKAJ ĎALŠÍCH BOJOVNÍKOV do tvojej armády. Koľko bojovníkov bude v tvojej armáde, toľko žrebov budeš mať v zlosovaní, čiže toľkokrát budeš mať vyššiu šancu stať sa našim dobrovoľníkom a vyfasovať krásny FIAT 500. Bojovníka získaš tým, že človeku (min 16 r), ktorého si získal, dáš naskenovať tvoj QR kód, alebo mu zašleš tvoj link, alebo tvoj znakový kód, aby ich použil pri svojej registrácii. Navyše, za každých 10 bojovníkov, ktorých získajú bojovníci v tvojej armáde, ty získaš bojovníka navyše.

Tričko ako bonus

Každý zeregistrovaný bojovník automaticky získava nárok na jedno tričko (z troch farieb). Vyzdvihnúť si ho môžeš z najbližšiej FIAT 500, ktorej aktuálnu polohu nájdeš v linku FIAT 500 - Kde práve sú? na spodku stránky. Ak chceš mať istotu, že tvoja farba a veľkosť bude v autíčku, klikni si na link FIAT 500 - Tričká, kde si môžeš tričko v autíčku zarezervovať.